Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter

Další splněný sen… byl to kouzelný výlet! ♥ 

Lístky jsme si s kamarádkou koupily přes portál „Lístky Londýn“ a udělaly jsme dobře, protože přes oficiální stránky Warner Bros. Studia jsou vstupenky většinou vyprodané několik měsíců dopředu a vlastně tam žádné pro náš termín ani nebyly… a ani nebudu kecat, prostě jsme s Mari měly štěstí, že jsme je vůbec v našeho termínu sehnaly.

Další výhodou bylo, že pokud si zakoupíte vstupenky přes výše zmiňovaný portál, máte i odvoz z Londýna, z Victoria station, do samotného studia. Samozřejmě včetně odvozu zpátky, opět na stejné místo. Bylo to především moc pohodlné a nemusely jsem si tak dělat starosti s dopravou.

Samotné místo bylo krásné, kouzelné a z hlediska fanoušků Harryho Pottera i nostalgické… Počasí nám ten den přálo a mohli jsme si tak na zahrádce vychutnat Máslový ležák a kochat se přitom na záchranný autobus, který lze zařadit mezi kouzelnické prostředky MHD nebo na dům, kde bydlel samotný Harry a Dursleyovi, kteří ho zde od útlého věku až do jeho jedenáctých narozenin vychovávali.

1 Comment

Napsat komentář