Londýn / London 2017

Jednou jsme s kamarádkou zašly na kafe a cca za měsíc jsme spolu letěly do Londýna – spontánně naplánovaná akce, která stála za to! Kupodivu na počasí v Londýně nám za 4 dny pršelo jen jednou a to chvilku… jinak svítilo sluníčko a bylo docela i teplo. S Mari jsme si Londýn moc užily, navštívily jsme i muzeum voskových figurín „Madame Tussauds“ a „Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter“. Takže atmosféra i zážitky byly kouzelné, až teda na frontu na „London Eye“, kterou jsme si vystály celkem 3 hodiny!!! Byla jsem tak naštvaná, že jsem se na to čekání chtěla vykašlat a jít si něco koupit 😀 , ale vydržela jsem to a tak krásný výhled na celé město mi to čekání i špatnou náladu vynahradil.

Pokud plánujete jet do Londýna a koupit si lístky na London Eye předem online – nedělejte to! Kupte si lístek rovnou tam, fronta s vouchery je dvakrát delší, než fronta na lístky tam… (jen taková menší rada). Ale! Lístky do muzea Madame Tussauds nám ušetřily čas a o Warner Bros. Studiu ani nemluvím… tam si musíte lístky zakoupit předem, ptž jsou často vyprodané několik měsíců dopředu.

V dalším příspěvku nahraju fotky z muzea a z kouzelného studia, kde jsme navštívily (my holky 😀 ) svět „Harryho Pottera“…

Napsat komentář